O NAS

UPTURYSTYKA to biuro podróży specjalizujące się w organizacji wycieczek i wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej. Nasz koncept obejmuje zwiedzanie najciekawszych i niepowtarzalnych miast w Polsce, jak również aktywny wypoczynek na pojezierzach oraz w miejscowościach nadmorskich i górskich. Chcemy promować turystykę aktywną, krajoznawczą oraz historię różnych regionów naszego kraju.

W naszej ofercie dla szkół, znajdują się również wycieczki zagraniczne do takich krajów jak Niemcy, Włochy, Francja, Hiszpania i Wielka Brytania.

UPTURYSTYKA to kolejny obszar działalności Szkoły Pływania Uniwersytet Pływacki, który zajmuje się nauką pływania niemowląt, dzieci, młodzieży i dorosłych oraz Klubu Piłkarskiego Uniwersytet Piłkarski, zajmującego się szkoleniem piłkarskim dzieci. W wyniku
ogromnego zainteresowania i oczekiwań ze strony klientów naszych szkółek i klubów, od 2012 roku postanowiliśmy spełniać ich podróżnicze marzenia.

Wierzymy, że decydując się na współpracę z naszym biurem, znajdziecie się u progu niezapomnianej podróży, pełnej przygód i wielu wrażeń. Rozwijamy twórcze zainteresowania młodych ludzi, wspólnie odkrywamy ich talenty i łączymy aktywną zabawę z poznawaniem świata i własnego potencjału.